Ciekawy sposób na bezpieczne trzymanie telefonu i robienie selfie – POP HOLDERY


Jeśli boisz się, że telefon wypadnie Ci z ręki podczas trzymania, rozmawiania czy słuchania mamy świetny pomysł. Do tylnej obudowy telefonu przyklejamy specjalny uchwyt zwany potocznie uchwytem do selfie czy POP HOLDEREM i w ten sposób znacznie ułatwiamy sobie trzymanie komórki w ręce. Prosty, fajny i pomysłowy wynalazek nie jeden raz uratuje Twój smartfon przed upadkiem, poza tym ma jedną świetną funkcje – pomaga robić świetne zdjęcia, głównie SELFIE.

UCHWYT DO TELEFONU POP HOLDER – DO JAKIEGO TELEFONU PASUJE?

Ze względu na uniwersalne mocowanie na specjalnej dwustronnej taśmie, uchwyty do selfie pasują w zasadzie do każdego telefonu, niezależnie czy jest to Iphone, Samsung, Xiaomi czy Huawei. Wystarczy, że telefon jest gładki na “pleckach” a uchwyt daje się bardzo dobrze przymocować i spełnia funkcje najlepszego uchwytu, za który pewnie możesz trzymać smartfon bez obawy przed wyślizgnięciem.

JAKI UCHWYT DO TELEFONU WYBRAĆ ABY ŁATWO ROBIĆ ZDJĘCIA SELFIE?

Poniżej kilka odlotowych uchwytów takie jak słodkie misie, emotki, unicorn (jednorożec), owoce i diamentowe uchwyty do selfie. W nadchodzącej kolekcji znajdziecie także uchwyt do telefonu Totoro, kocia łapka, świnka, Bat Girl i No. Niebawem dojdą kolejne wzory!:)

 

JAK DZIAŁA UCHWYT DO TELEFONU POP HOLDER?

Socket do telefonu to najprostszy a jednocześnie najmodniejszy, mały uchwyt do telefonu, który zmienił światowe trendy wśród uchwytów do robienia sobie zdjęć selfie i do wygodnego trzymania telefonu przy sobie. Po odklejeniu przylepki na spodzie uchwytu, mocujesz go w dowolnym miejscu z tyłu na smartfonie. Następnie, kiedy potrzebujesz go użyć do zrobienia sobie zdjęcia lub do trzymania komórki w dłoni – rozciągasz go delikatnie jak harmonijkę. Jeśli nie jest ci więcej potrzebny – “spłaszczasz” go ponownie. Nasze uchwyty mają ciekawe i ładne wzory, więc jeśli nie jest on akurat używany – po prostu zdobi wtedy telefon i uzupełnia go o modny gadżet.

 

 

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *