Najbardziej dochodowe pomysły na biznes


1 share

JAKI BIZNES DAJE ZAROBIĆ? JAKIE POMYSŁY PRZYNIOSĄ ZYSKI? NISZE W BIZNESIE TO CZĘSTO POMYSŁ NA SUKCES I DUŻY DOCHÓD. SPRAWDŹMY!

Zrobiliśmy rozeznanie i sprawdziliśmy, które najlepsze pomysły na biznes zostały rzeczywiście “przekute” w grube pieniądze. Doszukaliśmy się ciekawych pomysłów na biznes, których rozwój w tempie kilkudziesięciu tysięcy procent rocznie to norma. Niektóre z nich powaliły nas prostotą a inne zaskoczyły nietypowymi historiami sukcesu, związanymi z ich rozwojem, ale wszystkie łączy jedno – są przykładem JAK ODNIEŚĆ SUKCES W BIZNESIE. Wszystkie pomysły rozwinęły się w przynoszące olbrzymie pieniądze firmy a ich twórcy to aktualni bogacze. Sprawdźmy więc aktualne NAJLEPSZE POMYSŁY NA DOCHODOWY BIZNES.

Oto trendy w biznesie które rozwijają się najszybciej:

  1. POPSOCETS.COM (ponad 71 000% trzyletniego wzrostu, obecny przychód 168 mln $)

Czym może zajmować się firma, która notuje tak duży postęp i generuje tak wysokie dochody – na pewno czymś dużym.(?) Otóż jak to w biznesie bywa prawda jest wysoce zaskakująca – firma ta wyznacza trendy w akcesoriach do telefonów i produkuje uchwyty do selfie na etui do telefonów. Poza wyobraźnią pozostaje fakt ile trzeba sprzedać uchwytów selfie do etui aby zgromadzić tak olbrzymi przychód.

Pomysł wpisuje się świetnie w dynamiczny obraz rosnącego rynku akcesoriów telefonicznych a same produkty idealnie trafiają do młodych ludzi czyli grupy kupującej najwięcej dodatków do telefonów

2. HOMECHEF.COM   (66 000 % trzyletniego wzrostu i ponad 255 mln $ przychodu)

Genialny, choć stosunkowo prosty pomysł na świetny dochodowy jak widać biznes. Firma rozwinęła się w takim tempie też na jednym, z obecnie panujących trendów – popularyzacji zdrowego tryby życia, zdrowego jedzenia i treningów. Prawie każdy chce być fit, mieć super sylwetkę i dobrze wyglądać. Aby być fit, musimy zdrowo jeść, ale aby zdrowo jeść – czyli zdrowo gotować – trzeba poświęcić na przygotowanie zdrowych posiłków sporo czasu wiedzy i energii. HOMECHEF robi to za nas. Wybieramy proponowany przez nich plan diety, zamawiamy z wyprzedzeniem składniki na wybrane potrawy i regularnie, w odpowiednim czasie dostajemy przygotowane zdrowe składniki do wybranych posiłków – zostaje nam tylko dokończyć dzieła i zjeść. Świetny pomysł dla zajętych i pracujących osób, które chcą zdrowo jeść! Nisza dobrze zagospodarowana, przypieczętowana sukcesem.

3. BROOKLINEN.COM ( ponad 9000% trzyletniego wzrostu i 47 mln przychodu)

Najlepszy przykład na to, że jeśli skupimy się tylko na jednym i będziemy o to dbać z całych sił i rozwijać, a przy tym słuchać klientów i używać zdrowego rozsądku – jest duża szansa że nasz biznes osiągnie duży sukces. Sklep założyło małżeństwo, które skoncentrowało się jedynie na asortymencie do domu i pilnowało bardzo jakości sprzedawanych produktów. Po jakimś czasie prosta idea pomysłu na biznes przerodziła się w spory i opłacalny biznes a fakt że zadowolony klient – to powracający klient sprawił, że obecnie sklep odnosi sukces posiada wielomilionowe przychody zatrudniając jedynie 22 osoby. Sprawdził się prosty pomysł a rozwój okazał się nieunikniony.

4. CALM.COM ( ponad 10 000% trzyletni wzrost i 22 mln przychód w 2017 r)

Jeśli aplikacja generuje 80 mln zł przychodu w ciągu roku a nie jest sklepem, to warto przyglądnąć się na czym ten dochodowy biznes zarabia. Aplikacja wzbudza zainteresowanie już samą nazwą – wydaje się serwisem internetowym ale jest narzędziem aplikacyjnym na telefony (apką) i zajmuje się  -wydawać się może tematyką nie komercyjną. A jednak. Pomysł na dochodowy biznes można znaleźć nawet medytacyjnej, pozornie niedochodowej niszy – bo właśnie taki obszar działania obejmuje ta aplikacja. Twórcy skupili się, jak się okazuje na bardzo dochodowym obszarze relaksu  i wyciągają z niego fortunę.

Na czym zarabiają? Aplikacja za dostęp premium dostarcza treści związanych z wyciszeniem się, odstresowaniem i poprawą jakości snu oraz tutoriale z relaksującymi ćwiczeniami, medytacyjne poradniki, uspokajającą muzyką itd. Czyli nadeszły czasy, kiedy użytkownicy płacą pieniądze za odstresowanie organizmu nabyte podczas stresującej pracy wykonywanej, aby zarobić pieniądze. Pomysł okazuje się strzałem w dziesiątkę:)

5. TRUDOG.COM (6700% wzrosty trzyletniego, 8.8 mln $ przychodu

Wpisujący się także świetnie w niszę pomysł na zarobek, bazujący na aktualnym trendzie zdrowego trybu życia a przekuty w bardzo zyskowny biznes. No tak, ale z jednym szczegółem – nie chodzi o zdrowy tryb życia ludzi. TRUEDOG to niewielka rodzinna firma, której właściciele przeszli pewnego dnia na zdrowy tryb życia ale ich pies Truman nie miał takich planów i niestety odszedł na raka pozostawiając po sobie tak wielki smutek właścicieli, że ci po niedługim czasie zostali milionerami –  wpadając na pomysł, że zwierzęta domowe także powinny się zdrowo odżywiać. Jak pomyśleli, tak zrobili i oto w ofercie firmy powstały dziesiątki zdrowych psich karm, odchudzające batoniki dla kotów i fit-szejki dla świnek morskich. Z perspektywy głodujących dzieci możemy zapytać “kim jesteśmy – dokąd zmierzamy” ale z perspektywy pomysłu na dochodowy biznes, za którym stoi pewna historia, która go napędza, możemy stwierdzić – genialne.

 

 

 

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *