Najlepsza naturalna witamina C na jesień i zimę


2 shares

Przeanalizowaliśmy i przetestowaliśmy dostawców i producentów suplementów dostarczających witaminę C i po wielu godzinach rozeznania tematu uznaliśmy, że:

ACEROLA NATURALNA WITAMINA C FIRMY PREMIUM ROSA TO NAJLEPSZA WITAMINA C

Nasze badania i analizy wiodły nas przez świat marketingu suplementacyjnego aż po naturalne soki tłoczone i syntetyczne witaminy aż w końcu zdecydowaliśmy, że najlepsze i najzdrowsze naturalne źródło witaminy C znajduje się w butelce 250 ml aceroli, która zawiera 1083 mg naturalnej witaminy C. Koszt buteleczki  w sklepie detalicznym koło 9-10 zł i wystarcza na dobrych kilka dni.

Świat suplementów witaminowych głównie opiera się na dystrybucji sztucznej witaminy C, która może okazać się często nawet szkodliwa dla organizmu.  Ważnym kryterium dla witaminy C jet to, aby była ona jak najmniej przetworzona czyli jak najbardziej naturalna. O taką witaminę jednak w odpowiednim stężeniu nie jest jednak prosto a z naszego wywiadu wynika że największe zasoby witaminy mają odpowiednio:

  • ACEROLA
  • DZIKA RÓŻA
  • CZERWONA PAPRYKA

Acerola jednak zawiera najwięcej naturalnej witaminy C bo aż około 1500-4000 mg naturalnej witaminy C/100 g

Oczywiście wiadomo, że nadwyżki witaminy C są “wysiusiwane”, ale wystarczą 3 malutkie owoce aceroli dziennie aby pokryć dzienne zapotrzebowanie na tę witaminę! Nie dajmy się więc mitom, że cytryna do skarbnica witaminy C gdyż naturalna acerola ma 30 razy więcej witaminy C w tej samej dawce niż cytryna:)

Naturalna witamina C w postaci soku z aceroli od Premium Rosa jest świeża z niewielkim procentem soku jabłkowego co potęguje jej dobry smak. Po otwarciu trzymamy w lodówce i pijemy po kilka łyżek stołowych dziennie przez kilka dni. Na zdrowie!

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

2 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *