Najlepsze i najciekawsze pomysły na biznes i pracę z domu


3 shares

Jesteś mamą, studentem lub studentką, emerytem lub po prostu szukasz pracy którą możesz wykonywać z domu?

Przeszukaliśmy internet, sprawdziliśmy opinie i trendy, przeczytaliśmy kilka ciekawych artykułów o smozatrudnieniu domowym w Polsce i na świecie, przeglądnęliśmy blogi z pomysłami i poniżej zebraliśmy dla Ciebie kilka przydatnych

NAJFAJNIEJSZE POMYSŁY NA WŁASNY BIZNES LUB PRACĘ W DOMU:

1.WIRTUALNY ASYSTENT LUB ZDALNA SEKRETARKA. Pełnisz rolę sekretarki lecz robisz to zdalnie, pracujesz z domu używając skype, odpisujesz na maile, przygotowujesz dokumenty, umawiasz spotkania i koordynujesz pracę dla kogoś.

2. OPIEKUNKA DO DZIECI LUB ZWIERZAKÓW DOMOWYCH. Jeśli lubisz zajmować się kimś czy są to maluchy czy maluchy futerkowe i masz wolny czas do zagospodarowania – możesz świadczyć takie usługi dostając najczęściej godzinne wynagrodzenie. Praca jest raczej lokalna związana mniej więcej z Twoim miejscem zamieszkania tak więc skup się na serwisach oferujących pracę z możliwością filtrowania lokalizacji pracy. Oczywiście opiekować się zwierzakiem możesz także zabierając go do domu byle byś pamiętała/pamiętał że najczęściej trzeba go oddać, kiedy wrócą właściciele i poproszą o zwrot.

3. TESTER STRON INTERNETOWYCH. Możesz pracować zdalnie, z domu i albo opiekować się czyjąś stroną internetową. Co będzie trzeba robić w takiej pracy? Wklepywać teksty, zajmować się social media, odpisywać na maile, aktualizować treści i zdjęcia dodawać produkty. Praca prosta i przyjemna i możesz najczęściej wykonywać ją zdalnie z domu często w nienormowanych godzinach – więc zajęcie idealne na przykład dla matek z dziećmi, kiedy trudno znaleźć regularne godziny na pracę.

4. MOŻESZ OTWORZYĆ WŁASNEGO VLOGA LUB BLOGA. Oczywiście każdy może i nie jest łatwo na nim zarobić dlatego radzimy, aby skupić się na tematach i pomysłach niszowych. Możesz przeglądnąć strony takie jak www.trendhunter.com czy www.inc.com i sprawdzić najpierw co w światowej trawie piszczy jeśli chodzi o trendy a potem poszukać własnej drogi w blogowaniu i jednocześnie zarabianiu na tym.

5. WŁASNY SKLEP INTERNETOWY – podobnie jak wyżej – tworzenie sklepu powielającego milion istniejących już sklepów pod kątem asortymentu nie ma sensu – Twój sklep musi być niszowy i aby przebić się przez konkurencyjny gąszcz, musi albo dostarczać produkty z potencjałem rozwoju lub rozwiązywać jakiś istniejący problem. Samo stworzenie sklepu jest stosunkowo proste wystarczy kupić szablon, domenę i serwer – najtrudniejsza kwestia to co i komu będziesz sprzedawać a najważniejsza – skąd ludzie będą wiedzieć, że Twój sklep istnieje.

6. ZRÓB SKILLA, CZYLI NAUCZ SIĘ CZEGOŚ PRZYDATNEGO – GRAFIKA INTERNETOWA? Jeśli wyspecjalizujesz się w jakiejś dziedzinie, w której możesz pracować z domu, a na pracę którą jest ciągłe zapotrzebowanie – możesz zarabiać pracując z domu. Grafik komputerowy wydaje się być ciekawym i praktycznym sposobem na stworzenie umiejętności, która da możliwość rozwijania biznesu z domu. Szacujemy, że potrzebujesz 3 miesiące aby opanować któryś z popularnych programów graficznych i po tym czasie możesz powoli krok po kroku starać się o zlecenia pracując z domu.

7. ONLINE COACHING – podobnie jak wyżej, jeśli rozwijasz się w jakimś kierunku – to dobra inwestycja! Stając się ekspertem w danej dziedzinie z łatwością możesz zostać coachem a wiele kierunków i zawodów daje Tobie możliwość nauczania w systemie zdalnym- online.

8. SPECJALISTA OD LANDING PAGE – czyli osoba wyspecjalizowana od uruchamiania pięknie dobranych krótkich i często prostych stron internetowych przedstawiających albo jakiś produkt, firmę czy aplikację. Taka niewielka strona przedstawiająca coś konkretnego. Mnóstwo landing page, które kupujesz w formie szablonów znajdziesz TUTAJ  Możesz świadczyć jednocześnie usługi wypełnienia takiej strony treścią, korzystając Z COPYWRITERÓW lub samemu tworząc unikalne treści na stronę. Za taką kompleksową usługę możesz zarobić od kilkuset do nawet kilku tysięcy zł, więc ten pomysł na biznes prowadzony z domu wydaje się ciekawy.

9.  EBOOK POMYSŁEM NA BIZNES – nigdy nie wiadomo co ludzie będą chcieli przeczytać, może Twoja fantazyjna powieść erotyczna lub wnikliwy kryminał okażą się poczytnym bestsellerem i świetnym pomysłem na biznes? Wszystko można wytrenować i ulepszyć, pisanie także więc nie pochodź pesymistycznie i do takiego pomysłu na biznes i zarabianie, nigdy nie wiesz jakie możliwości się w Tobie kryją, dopóki nie spróbujesz, nie zaczniesz…

 

10. ODZYSKIWANIE ZŁOTA Z ELEKTRONIKI UŻYTKOWEJ – brzmi zabawnie, ale jak pewnie wiesz, w sprzęcie elektronicznym, takim jak procesory czy telefony komórkowe jest żyła złota! Ktoś, kto dopracuje darmowe pozyskiwanie takiego sprzętu, który leży w szufladzie każdego z nas i znajdzie tani sposób na odzyskiwanie z niego prawdziwego złota ten zostanie prawdziwym milionerem. Ten biznes  realnie istnieje i podobno w telefonach jest proporcjonalnie więcej złota w określonej wadze surowca niż w przeciętnej kopalni złota! Tak więc do roboty!:)

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

3 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *