Najlepsze pomysły na prezent na Dzień Matki


Twoja mama jest wyjątkowa, tak więc mamy kilka fajnych pomysłów na prezent dla Niej. Oto kilka inspiracji, które może ułatwią Tobie podjęcie decyzji o zakupie najlepszego prezentu na Dzień Matki.

 

  1. Drobna biżuteria, wisiorek lub personalizowana zawieszka pomysłem na prezent dla mamy. Nie musi przecież być droga – wystarczy symbol, gest lub drobiazg. Najważniejsza jest Twoja pamięć. Jeśli wisiorek będzie dodatkowo posiadał jakiś element personalizacji od Ciebie – jakiś grawer albo dedykację – Twoja mama na pewno będzie oczarowana i szczęśliwa.

 

 

2.  Pomysłowe fajne kapcie (pantofle) pomysłem na prezent dla mamy. Pomimo, iż kapcie nie kojarzą się z najbardziej spektakularnym prezentem, jaki można komuś podarować, to jeśli znajdziesz gustowne, ładne lub po prostu fajne kapciuchy – nie ma się co zastanawiać, na pewno sprawią one sporą radość i będą praktycznym prezentem dla Twojej mamy.

3. Wyjątkowa świeca dla wyjątkowej mamy. Zawsze mile widziana i niezawodna. Świeca zapachowa jest dobrym pomysłem, aby Twoja mama była zadowolona i dostała coś kobiecego i w dobrym guście. Jest obecnie olbrzymi wybór świec zapachowych, więc postaraj się znaleźć coś, co Twoja mama naprawdę lubi. Na pewno pamiętasz, jak wiele razy wspominała że lubi jakiś konkretny zapach – a obecnie olbrzymia ilość zapachów jest dostępna – nie musisz kupować nawet w Polsce – cały zapachowy świat świec stoi otworem!

 

 

 

4. Misa Japońska odnowiona starojapońską techniką kintsugi, które polega na  sklejaniu porcelany złotym spoiwem – świetnym pomysłem na niezwykły i oryginalny prezent dla mamy. Dzień Matki jest raz w roku a Twoja mama jest wyjątkowa więc może prezent także niech będzie niebanalny? Możesz mieć pewność, że nikt inny na  świecie nie ma drugiej takiej samej japońskiej misy ze wstawionym fragmentem prawdziwego kamienia szlachetnego – agatu. Misa dostępna w naszym sklepie

https://fitparty.pl/produkt/japonska-miska-wykonana-metoda-kintsugi-rekodzielo-z-efektem-zlota-i-agatem/

 

5.  Czekoladki na Dzień Matki🙂 Oczywiście Twoja mama najprawdopodobniej lubi czekoladę, jak większość mam. Jeśli postarasz się bardziej, znajdziesz bez problemu czekoladowe firmy oferujące personalizowane czekoladki z dedykacją – a taki prezent wzruszy Twoją mamę i sprawi, że na pewno będzie szczęśliwa nie tylko ze względu na smak, ale również ze względu na pomysł i wykonanie.

 

6. Mały zestaw podróżny ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Matki. Tak – Twoja mama powinna więcej podróżować, większość jej życia kręciła się wokół Ciebie i czas, aby odwiedziła jakieś nowe miejsca. Niewielki zestaw do podróży powinien dać jej do myślenia, a jeśli nie odczyta tego prezentu we właściwy sposób – dorzuć bilet podróżny w jakieś fajne miejsce:)

 

7. Pop Holder Socket – mały pomysłowy uchwyt do telefonu w postaci uroczego kotka, który przytwierdza się do plecków telefonu i służy do łatwego trzymania telefonu w ręku i ułatwia robienie zdjęć. Sockety to bardzo popularne rozwiązania które coraz bardziej podobają się także w Polsce, w naszym SKLEPIE Z HOLDERAMI TO TELEFONU znajdziesz ofertę z najfajniejszymi uchwytami typu socket hoder.

https://fitparty.pl/produkt/pop-holder-socket-uchwyt-do-telefonu-selfie-uroczy-kotek/

8. Jeśli Twoja mama posiada już fajne kuferki i torby podróżne, może dobrym pomysłem na prezent dla niej będzie ładny zestaw do wygodnej podróży? Poduszka, aby szyja nie męczyła się podczas jazdy i fikuśna opaska na oczy aby podczas długiej podróży mogła komfortowo spędzać czas i zachować siły na wakacyjne szaleństwa, kiedy dojedzie/doleci na miejsce.

 

9. Kubek jako prezent dla mamy. Niby kubki takie już “oklepane”, ale wszystko może zrobić dobry efekt, jeśli podejdziemy do tego z pomysłem. Oferta kubków do herbaty lub kawy jest szeroka i w internecie jest tego mnóstwo. Dobry pomysł jednak odróżnia przypadkowy kubek od Twojego kubka dla Twojej mamy!:) Najlepiej zadedykować coś wyjątkowego na kubku, co tylko Twoja mama dobrze kojarzy i jest to coś “waszego”. Może jakieś wspólne wspomnienie, jakaś ważna data lub wyjątkowe wspólne zdjecie? Kubek wtedy przestaje być tylko naczyniem a zaczyna żyć jako wyjątkowa pamiątka.

 

10.  Zielona herbata liściasta lawendowa lub inna pomysłem na prezent na Dzień Matki. Świetnym prezentem może być herbata zielona w postaci wyschniętych całych liści, po zalaniu których w naszej szklance zaczynają dziać się niesamowite rzeczy. Herbata zalana wodą zaczyna rozwijać liście – wygląda to ciekawie i na pewno może być świetnym prezentem dla na Dzień Mamy.

 

11.  Lewitująca doniczka z podstawą – zestaw do lewitacji bonsai lub różnych innych małych kwiatków pomysłem na prezent dla Twojej mamy. To zupełnie innowacyjny i oryginalny prezent na Święto Matki. Kupujesz małego kwiatuszka i zawieszasz go całkowicie w powietrzu. Zestaw do lewitacji robi niesamowite wrażenie na żywo więc możesz mieć pewność, że mama będzie zachwycona!

https://fitparty.pl/produkt/lewitujace-bonsai-i-mini-kwiaty-hit-aranzacji-wnetrz/

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *