Najlepsze pomysły na randkę


1 share

Pomysł tego wpisu jest taki, aby bez tracenia czasu na wymyślanie, testowanie i podchody można było zaprosić drugą osobę na naprawdę ciekawą, zaskakującą niebanalną randkę z pomysłem. Jeśli czytasz ten wpis to znaczy, że zależy Ci na tej osobie i chcesz odkryć coś innego, ciekawego – coś, czym zaskoczysz swoją sympatię – szukasz prawdopodobnie sposobów, na zatrzymanie tej osoby przy sobie na dłużej. Ok – zobaczmy, co da się zrobić:)

  1. Zabierz Ją w plener, zostawcie telefony i zabierzcie aparat. To może być ciekawa przygoda już sama w sobie – ale jak to, bez telefonów? Tak! W starym stylu – plecak i witaj przygodo – tak jak robiło się to kiedyś:) Do tego zabierz stary aparat i rób tyle głupkowatych zdjęć, ile zdołasz! To może być dobry pomysł na ciekawą randkę.

freepik.com

2. Zabierz Go na łódkę. Wszystko jest lepsze na łódce – wiele może się zdarzyć, szczególnie wtedy gdy oboje słabo wiosłujecie:) Zabierz trochę jedzenia, wybierz słoneczny dzień i zarezerwuj łódkę w ciekawej – wodnej okolicy. Ta randka może okazać się zaskakująca i pełna spontanicznych przygód!

foto blog.allstate.com

3. Idźcie na łyżwy. Jeśli nie umiesz przełamać kontaktu – łyżwy będą naturalnym powodem, aby złapać Ją za rękę – oczywiście niosąc pomoc i ratując od dramatycznego upadku. Oczywiście pod warunkiem, że nie jeździ lepiej od Ciebie.

4. Najlepsza randka to szalona randka kiedy bawicie się jak dzieci. Gonitwa między ogrodowymi zraszaczami może być fajnym pomysłem – jeśli nie masz ogrodu, to zaaranżuj grilla u znajomych, którzy ogród mają i kup  kilka tanich i śmiesznych ogrodowych wodnych zraszaczy w postaci np kwiatów. Zabawę w berka między nimi będziecie pamiętać do końca życia – poproś kogoś o robienie zdjęć – ta randka przejdzie do historii!

foto blisko-domu.pl

5. Zabierz Ją na randkę do teatru na komedię. Tak – takie komedie, szczególnie o sprawach między facetami a kobietami potrafią na żywo ubawić dużo bardziej niż komedia oglądana w TV czy DVD. Świetna zabawa, no a potem trzeba iść obgadać komedię do romantycznej i klimatycznej knajpki…

foto: stageandcinema.com

6. Zaskocz Go dystansem do siebie i poczuciem humoru!. Najlepsza randka! Totalnie zaszalejecie. Jedziecie do innego miasta, przebieracie się w najśmieszniejszy strój – na przykład za kurczaki, i tak zwiedzacie cały dzień miasto robiąc sobie mnóstwo selfie i próbując nie posikać się ze śmiechu…

foto 

7. Zabierz Ją do Jej szkoły podstawowej. Powrót do szkoły po wielu latach to ciekawe przeżycie – wiele wspomnień, trochę nostalgii i ogólnie ciekawy pomysł na pomysłową randkę, jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na spędzenie fajnego dnia razem

foto securidoor.org

8. Zróbcie razem własne, kraftowe piwo! Oto fajny pomysł na randkę by nie siedzieć i nie nudzić się w pubie – otwórzcie tutorial i zróbcie swoje własne piw,o aby potem się nim cieszyć na wieczornej randce i odwiedzać znajomych częstując ich własnym wyrobem, na który poświęciliście dużo dobrze spędzonego razem czasu!

foto: vinepair.com

9. Piknik lub kolacja na dachu jakiegoś wysokiego budynku. Zaaranżuj wszystko wcześniej, przygotuj fajne jedzenie i upewnij się, czy zaprzyjaźniony dozorca na pewno wpuści Cię na dach – jeśli wyjście będzie zamknięte spodziewamy się klapy. Taka spontaniczna ale przygotowana randka z nocnym widokiem na miasto i dobrym jedzeniem przy zorganizowanych świecach mocno namiesza Jemu/Jej w głowie…

foto michelleedgemont.com

10. Zróbcie coś, co lubiło jedno z Was robić w dzieciństwie. Zjedzcie śniadanie na kolację – w piżamach w łóżku, rowerowe wyścigi także będą dobrym pomysłem zarówno jak i stara zabawa z dzieciństwa z matą i kolorami. Można wrócić na chwilę do lat młodości, kiedy wiele chwil kojarzy nam się z ogromnym szczęściem, i to szczęście jesteśmy w stanie przelać na drugą osobę.

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *