Najlepsze trendy wnętrz home decor


1 share

Sprawdziliśmy trendy wystroju wnętrz i zrobiliśmy zestawienie najmodniejszych kolorów i kompozycji home decor. Jeśli jesteś na etapie planowania remontu lub zakupu nowego domu/mieszkania – zapraszamy do zainspirowania się kolorystyką lub stylem wykończenia poniżej przytoczonych wnętrz.

  1. NASTROJOWE CIEMNE WNĘTRZA – jeśli masz dość uniwersalnych kolorów, taka kompozycja kolorystyczna ścian jest ciekawą alternatywą dla wszechobecnej bieli. Oczywiście trzeba lubić taki powiedzmy “cięższy” klimat kolorystyczny, ale jest to propozycja ciekawa i godna uwagi.

theinteriorsedit.com

2. UMIARKOWANIE SUROWY VINTAGE. Trendy wystroju w stylu vintage są obecne od bardzo dawna i cieszą się uznaniem dekoratorów oraz właścicieli domów, apartamentów i mieszkań. Można znaleźć w tym modnym stylu inspiracje na własne pomysły home decor i z powodzeniem takie lub podobne zestawienia zastosować we własnym wnętrzu.

ikea.com

3. AKSAMITNE WNĘTRZE. Propozycja alternatywna, ale zdecydowanie wpisująca się w trendy zyskujące popularność w kończącym się 2018 roku. Szczególnie aksamit w kolorach fuksja oraz purpura wyglądają fantastycznie w przytoczonej kompozycji. Aksamitne meble – w szczególności sofy nadają pomieszczeniom szykownego i stylowego wystroju.

 

Domus Nova

4. KAMIENNE BLATY I UMYWALKI. Jeśli wymieniasz kuchnię i znudziły Ci się plastikowe lub wykonane z nierdzewnej stali zlewy – ta alternatywa kolorystyczna może być bardzo kuszącym rozwiązaniem. Kamienne blaty i zlewy przyciągają surowym stylem i unikatowym wyglądem.

JAS Design Build

5. CIEPŁE KOLORY, PRZYTULNE WNĘTRZA – prostota rządzi i nadal ma się dobrze. Delikatne i ciepłe kolory, jednocześnie podkreślone pozytywnie żółtym fotelem – a całość urozmaicona brązową kanapą sprawiają wrażenie ciepłego pomieszczenia wystylizowanego jednocześnie na prosty, lecz elegancki apartament

credit Marion Alberge

6. KLASYCZNA BIEL WYKOŃCZONA CIEMNYMI BLATAMI. Wygląda bezpiecznie, żywo, czysto a jednocześnie cała kompozycja kolorystyczna sprawia, że chce się przebywać w tym pomieszczeniu. Jest ładne, jasne i nie nudne. Wydawać się może, że nic nie należy ujmować z tego wystroju a na pewno nie trzeba już nić dodawać – kompletny i dopracowany wystrój.

Vidal Design Collaborative

7. NATURALNE FRĘDZLE CIEKAWYM POMYSŁEM NA STYLOWĄ ŁAZIENKĘ. Rozwiązanie zupełnie nieschematyczne i nietypowe, a przez to żywe i innowacyjne. Taka prosta dekoracja wprowadza niebanalne rozwiązanie i “cieszy oko” swoją niebanalnością.

Studio Lifestyle

8. ŻYWE KOLORY POMYSŁEM NA CIEKAWE WNĘTRZE. Jeśli chcesz wprowadzić więcej życia i barw do swojego wnętrza – ta stylizacja pokazuje jak to zrobić dobrze. Miejsce zyskuje energii, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego stylu.

 

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *