Najlepsze żelazko na wyjazd – składane mini żelazko turystyczne


Składane mini żelazko turystyczne najlepsze na wyjazd

Małe, poręczne, przenośne żelazko, które dodatkowo składa się zajmując minimum miejsca.

MINI ŻELAZKO TURYSTYCZNE  to jeden z tych produktów, które niezastąpione są gdy jedziesz na wakacje a nie wiesz, czy na miejscu będzie możliwość wyprasowanie ubrań po podróżyMałych rozmiarów żelazko posiada większość opcji normalnego żelazka, a do tego jest lekkie, dobrze wykonane i posiada teflonową powierzchnię, co zapewni Ci najlepszą jakość i komfort prasowania. Wyposażone jest w system z PARĄ WODNĄ, który działa na przycisk i znacznie ułatwia prasowanie.  Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania temperatury i wybrania dowolnej opcji prasowania różnych tkanin. Teflonowa powierzchnia dodatkowo chroni przed przypaleniem materiału. Składana rączka sprawia, że żelazko prawie mieści się w dłoni! Mini żelazko turystyczne idealne w podróż, na służbowy wyjazd lub na wakacje.

MINIATUROWE ŻELAZKO NAJLEPSZE W PODRÓŻ

Niesamowicie pomysłowe miniaturowe żelazko z funkcjami żelazka o normalnych rozmiarach. Posiada kontrolkę zasilania, kilka ustawień i wyborów prasowanej tkaniny, jest bardzo kompaktowe i zabiera mało miejsca. Jeśli jedziesz w podróż a na miejscu chcesz wyglądać dobrze i pragniesz by Twoje ubrania prezentowały się jak w domowej szafie – malutkie kompaktowe i przenośne żelazko z systemem pary wodnej, to jeden z tych genialnych produktów, które musisz mieć. Jest po prostu praktyczne i spełnia swoją funkcję a jego małe rozmiary to główna zaleta. Długość mini żelazka do prasowania to tylko 17 cm, przy 7 cm szerokości i 4.5 cm wysokości! (po złożeniu rączki przyciskiem z tyłu żelazka).

Miniaturowe żelazko turystyczne to kolejny pomysłowy produkt, który idealnie komponuje się w najciekawsze trendy prezentowane na naszej stronie. Jest zaskakujące, nowoczesne i rozwiązuje jakiś problem – pozwala być pewnym że w każdej podróży możesz liczyć na wyprasowane ciuchy i nie musisz martwić się czy na miejscu będzie jakieś żelazko i czy będzie ono sprawne. MINI ŻELAZKO TURYSTYCZNE KUPISZ W NASZYM SKLEPIE: TUTAJ

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *