Pomysłowe i ciekawe produkty, które ułatwią Ci życie


Mamy kilka pomysłów nie ciekawe produkty będące w nowoczesnym trendzie a czasami nawet pukające w najbliższą przyszłość. Niektóre ułatwią życie, inne są pomysłowymi gadżetami, ale o każdym warto wspomnieć.
1. Parasolka ze świecącym uchwytem i latarką w rączce. Świetny pomysł na nocne spacery na przykład z psem. Parasolka sprawia, że stajesz się osobą bardzo widoczną – idąc chodnikiem lub wzdłuż ulicy, gdyż cała długa rączka parasolki świeci się jasnym ledowym światłem, a Ty możesz ustawić jedną z 6 dostępnych barw światła. Jednocześnie parasolka posiada latarkę w uchwycie, co znacznie ułatwia maszerowanie nocą w mało oświetlonych rejonach. Tak więc otrzymujemy pomysłowy produkt 3 w 1 – funkcjonalny i praktyczny a jednocześnie nowoczesny i fajny.

 

2. Pomysłowy zegar wyświetlający napisy zamiast cyfr. Jeśli ktoś ma już dość tradycyjnych zegarów, zegarków i budzików, powinien zainteresować się tym pomysłem na nietypowy zegar. Zamiast pokazywać aktualną godzinę cyfrowo, zegar wytrwale wypisuje nam aktualny czas słowami. Ciekawy pomysł na prezent, świetny design i fajne wykonanie.

 

3. Elastyczna szpatułka do patelni. Kojarzysz taką sytuację podczas smażenia, że sztywna szpatułka do patelni nie pozwala pod odpowiednim kątem podejść pod smażony posiłek? Ludzkość wystarczająco długo czekała na to rozwiązanie! Teraz możemy użyć elastycznej szpatuły  do oddzielenia na przykład smażonego mięsa od dna patelni. Cudowne uczucie dla osób znających problem i znaczne ułatwienie pracy w kuchni.

 

4. Modułowe oświetlenie w kształcie paneli, które możemy w dowolnej konfiguracji układać i zmieniać, tworząc takie kształty oświetleń na ścianie, jakie nam odpowiada. Panele na  ścianę zsynchronizowane oczywiście ze smartfonem, za pomocą aplikacji mobilnej, dzięki czemu możemy uzyskać każdą barwę, jaką tylko chcemy i zmieniać barwę paneli w dowolnym momencie za pomocą telefonu.

5. Kosmiczny, niesamowity i pomysłowy długopis. Kartidż tego długopisu został zaprojektowany dla NASA jeszcze w latach 60tych i ogólnie jego przeznaczeniem było działać w każdych warunkach, nawet w kosmosie. Tak więc długopis radzi sobie z grawitacją, działa do góry nogami, pod wodą i pod każdym kątem. Tęczowo – tytanowa powłoka nadaje długopisowi jeszcze bardziej “kozackiej” charakterystyki i sprawia, że ten długopis jest jedynym na świecie tak zaprojektowanym przedmiotem do pisania. Świetny na prezent!

 

6. Bezprzewodowa lampa (lampka) nocna w formie power banka działająca na dotyk. Rewelacyjna na wyjazdy ale także praktyczna w domu na szafce przy łóżku, ze względu na pomysłową formę jej włączania i gaszenia. Aby zaświecić lampkę, wystarczy dotknąć ją gdziekolwiek, tak więc możesz śmiało klepać po omacku:)

7. Metaliczna maseczka do twarzy stworzona z pyłu diamentowego i perłowego. Od razu możesz poczuć się, jakbyś żyła w 2098 roku i sprawdzić rezultaty tej kosmicznej maseczki. Odmładza, oczyszcza i rozjaśnia skórę twarzy oraz nadaje jej jędrności walcząc jednocześnie z toksynami w skórze twarzy.

 

via: Amazon

8. Co jeszcze może być “smart”? Okazuje się, że butelka do picia wody także może być smart. A jak? A za pomocą specjalnego dodatku na butelkę, działającego uniwersalnie, niezależnie od jej kształtu. Gadżet zapamiętuje, kiedy pijesz i jeśli pijesz z rzadko, przypomina Ci o tym robiąc “blink”. W ten sposób pilnuje Cię i daje znać, że pijesz za mało i nie pozwala się odwodnić. Ciekawy pomysł dla aktywnych osób żyjących w pośpiechu.

via: Amazon

9. Mądry kosz na śmieci, który sam się otwiera i jest bardzo dobrze wychowany. Nie pozwoli nam na męczenie się z unoszeniem pokrywy – zrobi to za nas. Wystarczy mu pomachać a otworzy się sam oraz sam zamknie. Taki miły kosz.

via: Instagram

10. Automatyczny dozownik jedzenia dla psa. Alleluja! Nawet pieski zostały dotknięte postępem i doczekały się inteligentnych rozwiązań. Możesz zaprogramować urządzenie i o określonych porach w wybranych odstępach nakarmi Twojego czworonoga. Możesz także samemu go nakarmić zdalnie, gdyż urządzenie łączy się z wifi i obsługiwane jest za pomocą aplikacji w smartfonie.

via: Amazon

11. Dziewczyny, oto jest!. Power bank w formie latarki LED do torby, torebki, plecaka. Kobiety wiedzą, ile można spędzić czasu na grzebaniu w torebce w poszukiwaniu małej (jakiejkolwiek) rzeczy. Najczęściej, po omacku znajduje się ona jako ostatnia a wszystko dlatego, że w torebce  jest ciemno. A co, jeśli po otwarciu torebki zapalałoby się światło automatycznie? Ciekawe, praktyczne i pomysłowe!:)

via: Amazon

 

 

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *