Rękawiczki nitrylowe jednorazowe dla naszego bezpieczeństwa


Aby zapewnić sobie i naszym bliskim większe bezpieczeństwo w nowych czasach, w których przyszło nam  żyć – w czasach ogarniętych pandemią tak istotne jest zwracanie uwagi na codzienną higienę i profilaktykę. Mamy na szczęście do dyspozycji proste metody, dzięki którym możemy w pewnym stopniu izolować się od wirusa i jednocześnie zmniejszać prawdopodobieństwo jego przeniknięcia do naszego organizmu.

Najbardziej w codziennym życiu na kontakt z wirusem narażone są chyba nasze dłonie, jako że używamy ich setki razy dziennie do kontaktu z otaczającym nas światem, dobrym sposobem jest ochrona naszych rąk rękawiczkami jednorazowymi.

W rękawicach jednorazowych jesteśmy dużo bardziej bezpieczni, pod warunkiem, że używamy ich właściwie, a przede wszystkim – gdy w odpowiedni sposób i ostrożnie je zdejmujemy.

Materiały, z których wykonane są rękawiczki jednorazowe jest kilka, ale te najbardziej wytrzymałe i rozciągliwe to rękawiczki nitrylowe oraz rękawiczki winylowe (vinyl). Oba materiały nie wymagają pudrowania rękawiczek i najczęściej nie wywołują uczulenia czy podrażnienia skóry. Poniżej przedstawiamy rękawiczki nitrytlowe i winylowe dostępne w naszym sklepie czyli TUTAJ

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *