Schudła ponad 30kg a potem stworzyła aplikację dla fitnessu wartą dziesiątki milionów dolarów


Ta historia sukcesu ma podwójne znaczenie. Pierwszy wymiar, bardziej cielesny, to sukces w stylu “body transformation“, a więc ważna dla zdrowia przemiana z kobiety ze znaczną nadwagą do sylwetki startowej w lokalnych zawodach fitness. I to wszystko w rok! Następnie, po wielu miesiącach, nadchodzi żmudnie wypracowany sukces innej kategorii – zostaje stworzona na bazie sportowych doświadczeń i przemiany aplikacja pomagająca schudnąć ludziom z nadwagą – LadyBoss, która okazuje się hitem i osiąga spektakularny sukces finansowy. Poznaj krótką historię Kaelin Tuell Poulin – kobiety u której sukces ma wiele twarzy.

Ta historia zaczyna się od prawie czterdziestu kilogramów nadwagi, słabej samooceny i kiepskiego stanu zdrowia. Po kolejnej batalii świątecznej z babcią o wykradanie ciasteczek, do Kaelin dociera, że tak dłużej nie można, że nie samymi ciasteczkami człowiek żyje, że czas to wszystko rzucić i wziąć się za siebie! W rok osiąga niesamowity sukces i pozbywa się nadwagi do tego stopnia, że jest w stanie startować w zawodach fitness. Czy to jednak koniec jej drogi? To oczywiście początek. Jako ktoś, kto miesiącami na siłowni – kąpiąc się we własnym pocie i rezygnując z wszystkiego co było słodkie i pyszne, doznaje metamorfozy – przemiana ta skłania ją do kolejnej przełomowej refleksji.

Wraz ze swoim mężem Brandonem Poulin zastanawiają się, jak przekuć sportowy sukces w biznes i jednocześnie przekazać doświadczenie osobom w podobnej zdrowotnej sytuacji – kobietom pragnącym schudnąć i żyć zdrowo. Kaelin sama przeszła tą drogę i dobrze wie, że w jej kraju – Stanach Zjednoczonych problem otyłości to już prawdziwa plaga. Wpada na pomysł, aby dać ludziom z nadwagą nadzieję oraz fachowo przygotowane narzędzie, dzięki któremu dostaną pozytywne wzmocnienie i dokładny plan do walki ze swoim kilogramowym koszmarem – tak powstaje aplikacja LadyBoss.

LadyBoss jest intuicyjna ale także dyscyplinuje. Działa na smartfony, więc jest cały czas obecna w naszym życiu i dokładnie o to chodzi. Tylko takie narzędzie, które “prowadzi cię” jak twój  osobisty trener i dietetyk, może okazać się skutecznym pomysłem na zmianę. Zwłaszcza wtedy, kiedy płacisz za tego trenera i to nie tak mało – w zależności od okresu użytkowania i opcji które cię interesują.

Oprócz dobranych planów żywieniowych oraz treningowych, LadyBoss jest także olbrzymim zbiorem przepisów kulinarnych i obszernym poradnikiem, tak więc masz poczucie, że masz wszystko, czego ci trzeba w jednym miejscu w telefonie. Reszta zależy tylko od ciebie i twoich chęci oraz determinacji.

Finansowo, aplikacja LadyBoss okazuje się genialnym przedsięwzięciem z 5,500 użytkownikami płacącymi zróżnicowane abonamenty miesięczne i roczne oraz 35,900 użytkownikami, którzy wykupili dostęp nieograniczony.  To owocuje $32.4 milionami zysku netto w 2018 i prognozowanym zyskiem między 40-50 milionów $ w roku 2019.

Aplikacja staję się jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w USA i niczym kula śnieżna planuje zdobyć rynki w Europie i Australii. A Kaelin? Nadal jest szczupła, wysportowana i bardzo bogata. Startując z niczym i będąc w dość nieatrakcyjnym stanie, doszła tam, gdzie większość z nas także może dojść – jeśli bardzo mocno będziemy czegoś chcieli jest naprawdę duża szansa, że to osiągniemy!

Instagram: Ladyboss

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *