Z tą pomysłową kobietą, czyste jedzenie nabiera nowego znaczenia


Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak myjemy owoce i warzywa? Każdy z nas robi to automatycznie i odruchowo, wkładając je pod bieżącą wodę i krótko opłukując. Czasami szorujemy je bardziej a czasami mniej. Co się okazuje, na skórkach od owoców i warzyw jest olbrzymia ilość bakterii, mikroskopowych grzybów, maleńkich pasożytów, pozostałości z gleby, pestycydów i wosku. Zimna lub nawet cieplejsza woda nie ma szans poradzić sobie z taką ilością szkodliwych organizmów i substancji – i tutaj pojawia się Mareya Ibrahim ze swoim niszowym pomysłem. 

Ta zadbana i kwitnąco wyglądająca kobieta – także jest pasjonatką zdrowego trybu życia. Biorąc pod uwagę perypetie zdrowotne swoich bliskich a dokładnie taty, który przez chorobę musi mieć dietę ekstremalnie czystą i zdrową, Mareya wpadła na pomysł, że czyszczenie warzyw i owoców, może być znacznie dokładniejsze a pozbycie się z ich powierzchni trujących substancji, pasożytów i bakterii – skuteczniejsze.

via: eatcleaner.com

Opracowała laboratoryjnie potwierdzone substancje i środki czyszczące wszystkie te niepożądane substancje z 99.9% większą dokładnością, niż robi to woda z kranu. Stworzone przez nią substancje myjące do owoców i warzyw, znacznie zwiększają ich trwałość i przedłużają ich termin spożycia, przez co możemy zaoszczędzić rocznie sporo pieniędzy na niemarnowaniu psujących się owoców i warzyw.

Mareya jest także cenioną autorką planów żywieniowych na odchudzanie, promotorką zdrowego trybu życia i fanatyczką zdrowego jedzenia. Sama, świecąc przykładem zdrowej cery i świetnej sylwetki, jest rewelacyjną wizytówką swojej marki oraz godnie reprezentuje to, co w ekologicznym i zdrowym podejściu do życia najpiękniejsze.

via: eatcleaner.com

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *